Καταστάσεις μαθητών σχολικού έτους 2018-2019

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ: 2018-2019
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π.Ε. Β΄ΑΘΗΝΑΣ
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΓΓΡΑΦΕΝΤΩΝ ΝΗΠΙΩΝ
ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2018-2019
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΜΑΘΗΤΗ/ΤΡΙΑΣ
1 Αγγελόπουλος Ιωάννης- αυταπάγγελτα
2 Κασιούρη Έλενα-αυταπάγγελτα
3 Κοκκίνου Λυδία Αγγελική-αυταπάγγελτα
4 Κοντογιάννη Μαρία-αυταπάγγελτα
5 Κρίγκας Γεώργιος Μάριος-αυταπάγγελτα
6 Κωνσταντή Άννα Μαρία-αυταπάγγελτα
7 Μπότση Δήμητρα-αυταπάγγελτα
8 Μουστάκα Νεφέλη-αυταπάγγελτα
9 Παγίδας Αθανάσιος-αυταπάγγελτα
10 Στασινοπούλου Ευθυμία-αυταπάγγελτα
11 Τζιώτης Μιχάλης Παντελής-αυταπάγγελτα
12 Τζωρτζάκη Άννα Μαρία-αυταπάγγελτα
13 Τσάπαλος Παύλος-αυταπάγγελτα
14 Χειλάς Διαμαντόπουλος Γεώργιος-αυταπάγγελτα
15 YuChen (ΥουΤσεν) Xu (Σου) -αυταπάγγελτα
16 Φώτης Παναγιώτης
17 Καραγιάννη Ερμιόνη
18 Περόνη Κονδύλη Αριάδνη
19 Καραθανάση Κυριακή
20 Καραθανάσης Αλέξανδρος
21 Βογιατζής Αλέξιος Μάριος
22 Παλέτα Εμμανουέλα
23 Παλέτα Ευαγγελία
24 Αθανασιάδης Μάριος
25 Ζαρμακούπης Γεώργιος
26 Στεφανουδάκης Γεώργιος
27 Αρκουλής Φίλιππος
28 Ζάχος Νικόλαος
29 Ζάχος Σπυρίδων
30 Μπαράκα Ιωάννα
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΓΓΡΑΦΕΝΤΩΝ ΠΡΟΝΗΠΙΩΝ
ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2018-2019
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΜΑΘΗΤΗ/ΤΡΙΑΣ
1 Κοκκίνου Νεφέλη - Μαρία
2 Φύλλα Γεωργία - Αναστασία
3 Πούλιου Άννα
4 Γιαννικοπούλου Ανδρομέδα Καλλιόπη
5 Δημητρακόπουλος Στυλιανός
6 Γκορόγια Λυδία
7 Κολοζάκη Αικατερίνη
8 Κοντελές Γεώργιος
9 Περόνη Κονδύλη Αμαρυλλίς
10 Κολοκυθάς Δημήτριος
11 Σιδεράκης Γεώργιος Ηρακλής
12 Αυγουστή Μαρία
13 Τζέλο Φλάβιο
14 Τρωμ Χαράλαμπος
15 Φώτου Αμαρυλλίς
16 Αντωνάκης Νικόλαος
17 Χαλαβαζής Άγγελος
18 Αγνουσιώτης Γεώργιος

1

ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ
ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2018-2019
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΜΑΘΗΤΗ/ΤΡΙΑΣ
1 Αγγελόπουλος Ιωάννης
2 Κρίγκας Μάριος Γεώργιος
3 Κωνσταντή Άννα Μαρία
4 Μπότση Δήμητρα
5 Φύλλα Γεωργία Αναστασία
6 Πούλιου Άννα
7 Παγίδας Αθανάσιος
8 Στασινοπούλου Ευθυμία
9 Τζιώτης Μιχάλης Παντελής
10 YuChen (ΥουΤσεν) Xu (Σου)
11 Καραγιαννάκη Ερμιόνη
12 Περόνη Κονδύλη Αριάδνη
13 Περόνη Κονδύλη Αμαρυλλίς
14 Καραθανάση Κυριακή
15 Καραθανάσης Αλέξανδρος
16 Βογιατζής Αλέξιος Μάριος
17 Παλέτα Εμμανουέλα
18 Παλέτα Ευαγγελία
19 Αθανασιάδης Μάριος
20 Στεφανουδάκης Γεώργιος
21 Τζέλο Φλάβιο
22 Φώτου Αμαρρυλίς
23 Αρκουλής Φίλιππος
24 Χαλαβαζής Άγγελος
25 Ζάχος Νικόλαος
26 Ζάχος Σπυρίδων
27 Αγνουσιώτης Γεώργιος
28 Μπαράκα Ιωάννα
ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ
ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡOΩΡΗΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ
ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2018-2019
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΜΑΘΗΤΗ/ΤΡΙΑΣ
1 Πούλιου Άννα
2 Κωνσταντή Άννα Μαρία
3 Μπότση Δήμητρα
4 Καραγιαννάκη Ερμιόνη
5 Περόνη Κονδύλη Αριάδνη
6 Περόνη Κονδύλη Αμαρυλλίς
7 Καραθανάση Κυριακή
8 Καραθανάσης Αλέξανδρος
9 Παλέτα Εμμανουέλα
10 Παλέτα Ευαγγελία
11 Στεφανουδάκης Γεώργιος
12 Χαλαβαζής Άγγελος
13 Ζάχος Νικόλαος
14 Ζάχος Σπυρίδων
15 Αγνουσιώτης Γεώργιος

Εκτύπωση Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο